Яхта GALINA

Подорожуй із задоволенням!

ПРО НАС

Парусні подорожі на яхті Galina

Якщо ви мрієте про море, вирушайте з нами в незабутню пригоду! Познайомтеся з океаном і всіма його скарбами та чудесами, від його чудових заходів сонця до його вражаючого морського життя. Навчіться керувати яхтою і відкривайте для себе новий світ, у якому світ — ваша устриця.

Залиште шум і стрес міста позаду і знову поєднайтеся з красою та спокоєм природи та моря.

Ми сімейна пара і проводимо зимові місяці на нашій яхті Galina1 в Карибському морі. Я досвідчений капітан, і я в одиночку перетнув Атлантику на яхті GALINA 1.

Ми запрошуємо вас розділити радість подорожі та відкрити для себе чудові теплі води та незаймані білі піщані пляжі підвітряних островів. Приходьте провести з нами відпустку на добре обладнаному «Bénéteau Cyclades 43.5», який пропонує вам комфорт і зручність з приватними каютами та салоном. Ваша група з 2-4 пасажирів буде єдиною на борту разом зі мною і дружиною. Ми відкриті для того, щоб задовольнити ваші харчові переваги і можемо обговорити деталі пізніше.

Капітан яхти може запропонувати свої пропозиції, але остаточне рішення за вами  відвідати екзотичні приватні пляжі та бухти, недоступні для великих круїзних лайнерів, або поплавати і насолодитися спокоєм вашого оточення та помилуватися бірюзовими водами та чарівними заходами сонця.

Або ви можете відплисти і просто насолоджуватися спокоєм океану. «Сьогодні ввечері море спокійне. Приплив повний, місяць лежить добре…» (Метью Арнольд, «Пляж Дувра»).

Однак час від часу погода диктує свої умови, і тому маршрут можна коригувати залежно від океану та вітру.

Океанські хвилі знищують усі турботи.
Після подорожі на яхті ви побачите світ по-новому.

«Світ – це книга, а ті, хто не подорожує, читають лише сторінку».

ЩО ДАЛІ?

Ви можете дізнатися більше про характеристики яхти, дізнатися про капітана, послуги та маршрути,
і почитайте відгуки наших гостей.

ЗАМОВИТИ ПОДОРОЖ

*Ця послуга не є комерційним проектом і не може розглядатися як публічна оферта.